pewny
wiatr!

biuro@hisurf.pl

664 463 641

O nas

Dlaczego My?

 

Bo HiSurf to przede wszystkim ludzie, pełni pasji do sportu i pozytywnej energii, która udziela się każdemu! To profesjonalne biuro podróży poświęcone wyjazdom łączącym pływanie na desce, z niesamowitą atmosferą, która zostanie w pamięci na długo po powrocie. Bo z nami na pewno nie będziesz się nudził – zapewniamy ciekawe atrakcje, surferskie wieczory, imprezy, kolacje, i wiele innych tak, żebyś zawsze miał co robić. Bo nasi instruktorzy gwarantują profesjonalne szkolenia i bezpieczeństwo na wodzie, a ich doświadczenie pomoże każdemu zapalonemu surferowi, a początkującym ułatwi pierwsze kroki na desce. A przede wszystkim organizowanie wyjazdów to nasza pasja i chcemy wspólnie zapewnić Wam niezapomniane wakacje!    

Mateusz

 

Właściciel i pomysłodawca całego zamieszania. Instruktor windsurfingu z ramienia VDWS, z wieloletnim doświadczeniem w pracy na akwenach polskich i zagranicznych. Człowiek o nieskończonej ilości energii, pasjonują go podróże i sporty deskowe. Ma tysiące pomysłów na minutę i ciągle walczy by na realizacje wszystkich starczyło mu doby.

 

Asia

 

 

Zawsze uśmiechnięta pani psycholog z wrodzonym sportowym zapałem. Dba o relacje z klientami i marketing. Kocha sporty wodne, a przede wszystkim związany z nimi lifestyle. Na co dzień stara się połączyć surferski hang loose z korporacyjną wspinaczką. 

 

Maciek

 

Instruktor windsurfingu spod bandery VDWS. Na desce pływa już ponad dekadę. Dziś pozytywnie zarażony jest freestyle windsurfingiem. Każdą wolną chwilę spędza na desce z żaglem. Poza windsurfingiem fascynuje go wspinaczka sportowa oraz narciarstwo, głównie jako freeskiing. Kocha kuchnię śródziemnomorską i dobrą muzykę.

Bartek

 

 

Fotograf i filmowiec z pasji, inżynier z wykształcenia. Rezyduję w El Medano, na Teneryfie, gdzie pracuje z najlepszymi surferami na świecie. Zaawansowane ewolucje na desce nie są mu obce, a swoją kreatywność wykorzystuję w tworzeniu mistrzowskich klipów. Koniecznie śledźcie jego poczynania! 

Klaudia

 

Niezastąpiony, dobry duch HiSurfu. Kocha windsurfing, narty i podróże. Na wodę schodzi pierwsza i wraca jako ostatnia. Emanuję pozytywną energią i życzliwością. Jeżeli nie pływa, dopina wszystkie organizacyjne szczegóły.  

 

 

Przemek

 

 

Założyciel szkółki z której wywodzi się nasze biuro. Świetny windsurfingowy pedagog, człowiek o nieograniczonych pokładach cierpliwości. Zaraża miłością do windsurfingu, a jego wieloletnie doświadczenie zdobyte na wodzie pomogło niejednemu deskarzowi.